E-posta
Telefon
Whatsapp
TR

Alonay'ın Özellikleri

Alonay'in bazı özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz.. Alonay'ın tüm özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz İletişim sayfası üzerinden detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
  • 7/24 Canlı Destek Aklınıza takılan her konuda telefon veya e-posta ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Merkezi Veritabanı Bulut tabanlı sistemimiz sayesinde Müşterilerin tüm bilgi ve randevularına bulunduğunuz her yerden erişebilirsiniz.
  • Kolay Kullanım Size en az her gün kullandığınız sosyal ağlardaki hesaplarınız kadar kullanımı kolay bir arayüz sunuyoruz
  • Randevu Yönetimi Günlük, haftalık ve aylık takvim üzerinden randevu durumlarını kolayca takip edebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz..
  • Sözleşme ve Konsültasyon Sistem üzerinden firmanıza özel üretilen Müşteri sözleşmesi, Konsiltasyon ve onam formları alabilirsiniz.
  • Gelir - Gider Takibi Salonunuza/Kliniğinize ait gelir ve gider kalemlerini tanımlayabilir ve finansal tüm hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Rapor oluşturabilir, takip takibini yapabilirsiniz.
detay

Alonay ile

Salonunuzu ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzundan veya tabletinizden kolayca yönetin.

Müşteri Yönetimi

Müşterilerinizin bilgilerini ve geçmişe dönük yaptırdıkları tüm işlemlerle satın aldıkları ürünleri kayıt altında tutun.

Görüşmeler

Alonay'ın Görüşmeler Modülü, her müşteri için ayrıntılı görüşme kayıtları oluşturmanıza olanak sağlar.

Paket Yönetimi

Müşterilerinize paket hizmet satışları girin, kalan kullanımlarını ve ödemelerini kolayca takip edin.

Geliştirilmiş Adisyon Yönetimi

Adisyonlarınızı ve ürün satışlarınızı bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden; her zaman her yerden yönetin.

Hatırlatma Bildirimleri

Müşterilerinize randevularından önce otomatik olarak hatırlatma sms'leri gitsin, müşterilerinizin "randevumu unuttum" bahanesi olamasın.

Finans(Kasa) Yönetimi

Salonunuzun Finansal Kontrolü Artık Parmaklarınızın Ucunda! Satış, tahsilat ve masraflarınızı kaydedebilirsiniz, Günlük kasa durumu, alacaklar ve harcamalarınızı da takip edebilirsiniz.
Alonay; Klinikler, Güzellik Merkezleri, Estetik Merkezleri, Zayıflama Merkezleri, Kuaförler, Tırnak Stüdyoları, Makyaj Stüdyoları, Berberler, SPA'lar ve Diyetisyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Bugün Alonay ile tanışabilirsiniz.

Alonay'ın Merkezinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için demo talep edebilirsiniz.

sunum sunum
Randevu Hatırlatma Mesajlarının Önemi

Randevu Hatırlatma Mesajlarının Önemi

Günümüz iş dünyasında, müşteri memnuniyeti ve müşteri ilişkileri yönetimi her zamankinden daha önemlidir. Şirketler, müşterileriyle etkileşimde bulunurken onların beklentilerini karşılamak ve aşmak zorundadır. Bu noktada,...
Bir Güzellik Salonu Açmak: İşletme Adımları ve Öneriler

Bir Güzellik Salonu Açmak: İşletme Adımları ve...

Güzellik salonları, kişisel bakım ve estetik hizmetlerle müşterilerine rahatlatıcı deneyimler sunan işletmelerdir. Türkiye'de bu alanda işletme açmak isteyen girişimciler için bir dizi adım ve öneri...
Yeni Görüşmeler Modülü ile Daha Güçlü İletişim

Yeni Görüşmeler Modülü ile Daha Güçlü İletişim

Alonay, müşteri yönetimindeki yeni çözümüyle karşınızda! Yenilikçi ve etkileyici özelliklerle donatılmış Görüşmeler Modülü, müşteri ilişkilerinizi yönetmenin yeni ve zeki yolunu sunuyor. İşte size Alonay'ın sunduğu...

Özellikler

İletişim

ssl

store

store

Bizi Takip edin

Müşteri Yönetimi
Alonay.com.tr bir Asmbly Idea Hizmetidir.
© 2020 asmbly idea & application

Alonay Helper

Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim.
whatsapp iletişim